Timotej Májsky, finalista tohtoročnej SuperStar, si počas priebehu súťaže nazbieral mnoho obdivovateliek. Svedčia o tom fanúšikovské stránky, nesúce meno speváka – ich počet sa pohybuje okolo 100-vky! No napriek zástupu slečien, ktoré by sa s mladíkom rady vybrali na rande, má Timotej oči iba pre jednu a tej sa rozhodol opäť vyznať lásku. 

Timo sa zapísal do pamäte divákov po neuveriteľnom prevedení romantickej piesne Say Something na kástingu SuperStar, kde po prvýkrát spomenul, že jeho srdce patrí len jednej žene. O svoje vyznanie lásky sa tak v tom čase podelil s celým Českom a Slovenskom.

Televízia Markíza ale aktuálne prichádza s informáciu o ďalšej zamilovanej výpovedi rodáka z Púchova, kde o spomínanej slečne hovorí v najnovších súvislostiach. ,,Pred pár dňami som ju pozval na večernú prechádzku. Naďalej chránim jej súkromie a rešpektujem ju, preto som navrhol, aby sme sa šli prejsť večer. Len ja a ona, žiadne iné oči a uši. Potešilo ma, že súhlasila, lebo spolu, bohužiaľ, netrávime skoro žiadny čas. Opäť som si pripomenul, čo k nej cítim. Ona sama ma motivuje každý deň, či už v tvorbe, alebo v iných veciach.”

Timotej Majsky

Pre fanúšičky teda prichádza naozaj zlá správa – srdce talentovaného Timoteja Májskeho bije len pre jedinú krásku, ktorej sa spevák na svojom Instagrame vylial z citov naozaj umeleckým a dojemným spôsobom.

Klavírne prevedenie piesne Wicked Game od interpreta Chrisa Isaaca doplnil fešák písaným textom v angličtine, ktorý hovorí za všetko: ,,Môj obľúbený lovesong. Keď ho hrám, som znova s tebou. Ako tvoj partner aj milenec. A viem, že sa ti páči tiež. Preto vždy, keď tú pieseň hrám, hrám ju pre teba. Viem ju zahrať na tisíc spôsobov, tak, ako aj teba ľúbim tisíckami spôsobov. Občas do nej pridám nejakú ďalšiu pieseň z tvojich obľúbených, aby som ti ukázal, že aj dve rôzne pesničky môžu spolu fungovať. A ty si možno uvedomíš, že rovnako aj naše srdcia môžu spolu fungovať.”

Zdroj: superstar.markiza.sk, Instagram/timulko | Foto: Instagram/timulko/superstarcs