Zbrusu nové osudy doposiaľ neokukaných farmárov už klopú na dvere, diváci sa preto logicky o dianie zo zákulisia natáčania čoraz viac zaujímajú. Pred pár hodinami dokonca vyplávala na povrch pikoška, akú by čakal len málokto!

Jedna novinka za druhou! S blížiacim sa oficiálnym zahájením dvanástej série markizáckej reality šou Farma sa dozvedáme stále prekvapivejšie informácie. Nielenže si obľúbený hospodár Martin Bagar privedie na statok štvornohú pomocníčku, do tímu vidieckej súťaže sa zároveň prebojovala dobre známa exfarmárka.

farma

Reč je o Romane Košťálovej, o ktorej nedávno vyšlo najavo, že už pár mesiacov randí s producentom celej šou Matúšom. Bradatý mladík tvoril v minulosti pár s moderátorkou Evelyn, dnes sa však s najväčšou pravdepodobnosťou postaral svojej aktuálnej polovičke o lukratívny flek priamo v Markíze.

Odvážna brunetka, ktorá sa po minuloročnom finále zviditeľnila kontroverznými videami na kanáli YouTube, sa teší z novej pozície priamo na statku. ,,V tíme Farmy je nová posila. Z obrazoviek do zákulisia sa presunula minuloročná farmárka Romana Košťálová a momentálne pracuje na Farme ako manažérka hygieny,“ informuje portál Pluska.sk, dozvedajúc sa od zdroja z televízie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza