Šoubiznis je miesto plné konkurencie a sporov, ktoré skôr či neskôr vždy vyjdú na povrch. Výnimkou nie je ani naše malé Slovensko, kde to medzi celebritami častokrát poriadne vrie. Práve preto sme si pre vás pripravili top 20 známych tvárí od nás aj zo sveta, ktoré sa medzi sebou príliš “nemusia”!

 

Nora Kabrheľová a Braňo Mojsej

Bývalí manželia Mojsejovci patria k celebritným bývalým partnerom, ktorí sa po rozvode netaja vzájomnou nevraživosťou. Braňo sa zmienke o jeho ex vyhýba rovnako ako o spomínaní jej ďalšieho exmanžela Versačeho, pričom Nora na “abstinujúceho speváka” dnes len ťažko hľadá pekné slovo.

Patrik Vrbovský alias Rytmus a Ramón Beňo

Slovenská rapová scéna je takisto plná skrytej nevraživosti medzi jednotlivými interpretmi. Tú svoju však pred dlhším časom dali poriadne a nahlas najavo Rytmus a Ramón, známy aj ako Rakby, keď na seba zverejnili “diss tracky” plné výsmechu a urážok ich pracovných úspechov.

Katy Perry a Taylor Swift

Zrejme najväčšia nenávisť panuje medzi speváčkami Taylor Swift a Katy Perry. V Amerike sa dokonca hovorí, že tieto dve umelkyne nestrpia prítomnosť tej druhej, a tak si organizátori musia dávať pozor, aby sa v ten istý deň neocitli na spoločnej akcii.

Taylor dokonca pred časom vydala hit Bad Blood, ktorý má byť údajne o samotnej Katy. Tá ju na oplátku prirovnala ku blondínke z filmu Protivné sprosté holky Regine Georgovej, predstavujúcej najväčšiu mrchu spoločnosti.

Dara Rolins a Lenka Šoóšová

Ostrý konflikt prebehol v minulosti aj medzi speváčkou Darou Rolins a moderátorkou Telerána Lenkou Šoóšovou. Dôvodom bol pritom dvojsekundový záber speváčkinho videoklipu, kde priamo ukázala Lenkinho synčeka. Moderátorka, ktorá dovtedy tvár svojho dieťaťa nikde nezverejnila, neskrývala pohoršenie a celú vec začali riešiť cez manažérov.

Záber z Darinho klipu na tvár Lenkinho syna Riška

Veľkému kamarátstvu tak nadobro odzvonilo až do chvíle, kedy sa Rolins objavila v rannej relácii a svojej bývalej priateľke zablahoželala k narodeninám. To, či je medzi nimi po rokoch všetko opäť v poriadku, si však baby nechali len a len pre seba.

Robert Pattinson a Adele

Nenávisť medzi sebou pociťujú aj herec Robert Pattinson, ktorého môžete poznať najmä zo série Twilightu, a svetová speváčka Adele. Ich ostrý konflikt sa vyhrotil na odovzdávaní cien Grammy, kedy Robert mierne prestrelil a začal úspešnej blondínke radiť v budovaní jej kariéry. Tá ho len odvrkla so slovami, že je najpredávanejšou speváčkou všetkých čias, a tak jeho chabé rady rozhodne nepotrebuje.

Dara Rolins a Zuzana Strausz Plačková

Rolins sa pred časom pustila aj do kontroverznej playmate. Stalo sa tak v momente, kedy sa Plačková vyjadrila povrchne o slovenskom šoubiznise, čo sa najúspešnejšej speváčky rozhodne dotklo. Zuzane preto venovala ostrý odkaz, ktorý v danom období vyvolal mediálnu kauzu.

Kim Kardashian a Beyoncé či JLo

Kim Kardashian a celkovo ženy z tohto rodu patria medzi ostro sledované celebrity. Ich narastajúca sláva však pobúrila mnohých umelcov, keďže získali obrovský fame bez toho, aby sa prezentovali spevom, herectvom či iným talentom. Práve preto sa Beyoncé či Jennifer Lopez netaja tým, že Kim vôbec nie je ich krvnou skupinou.

YouTuberi Daniel “Gogo” Štrauch a Peter “Expl0ited” Altof

O rozruch medzi mladšou generáciou sa v minulosti postarali aj slovenskí YouTuberi Gogo a Expl0ited. Tí medzi sebou neskrývali nesympatie natoľko, že sa táto tichá vojna častokrát odrazila aj vo verejných videách. Po rokoch sa ich konflikt vyústil natoľko, že z malého sporu vznikla obrovská “YouTube vojna”, kedy si chlapci vzájomnú nevraživosť vytmavili zoči-voči.

Rytmus a Paľo Drapák

Nedávnu kauzu zapríčinil aj Rytmusov rapový song, kde verejne urazil Paľa Drapáka. Bývalého speváka skupiny Metalinda sa to dotklo rovnako ako jeho manželky, a tak Drapákovci atakovali Vrbovského prostredníctvom médií či sociálnych sietí. Rytmus sa však na celej situácii len zabával.

YouTuber Gogo a raper Pil C

Svoj názor si vymenili aj Daniel Sebastián Štrauch alias Gogo a raper Pil C v momente, keď si mladý YouTuber vystrelil z giest používaných najmä hip-hopovými nadšencami. Jeho slová sa však dotkli Pil C-ho natoľko, že Daniela dourážal na internete a začal znehodnocovať jeho prácu na danej platforme s videami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgová a Lucia Sládečková alias Lucid

Od veľkého kamarátstva až k nenávisti. Luciu Sládečkovú a Dominiku Mirgovú nespájala len spolupráca na jednotlivých projektoch. Z dievčat sa postupom času stali blízke kamarátky, avšak aj ich putu nakoniec odzvonilo. Za konflikt medzi nimi mali stáť práve neoverené reči a ohováranie, ktorým obe uverili, a tak sa kvôli zlomenej dôvere vybrali radšej každá svojou cestou.

Foto: Facebook, YouTube, Twitter | Video: YouTube