Sympatického speváka si môžete pamätať najmä zo súťaže Superstar 2009. Už tam lámal srdcia mnohých žien a dievčat svojím nezameniteľným stowatovým úsmevom. Mali však smolu, pretože Thomas bol, a stále je, šťastne zamilovaný do svojej manželky Abbie. Teraz majú jeho fanynky opäť dôvod na úsmev. Thomas Puskailer vyráža na svoje prvé unplugged turné a plánuje dokonalé citové odhalenie!

Sympatický Holanďan, ktorý v prostredí umenia pôsobil už nejaký ten rôčik pred Superstar, sa na koncerte ukáže vo viacerých polohách. Bude spievať, hrať a fanúšikom priblíži detaily svojho súkromného života. Tým chce poukázať práve na fakt, že spevu sa venoval už pred pôsobením v súťaži. Okrem skladieb z nového albumu zaspieva aj staršie hity, pričom ho bude sprevádzať gitarista Andrej Urbanský, ktorý je podľa Thomasových slov slovenský Jimi Hendrix.

Turné dostalo názov ,,Thomas Puskailer #UNPLUGGEDTOUR” a spevák priblížil, prečo sa rozhodli práve pre tento názov. “Momentálne totiž žijeme vo svete, kde sa veľa „haštaguje“. Som síce rád, že môj virtuálny svet funguje, fanúšikovia mi píšu a ja s nimi rád komunikujem aj takýmto spôsobom. No tentoraz chcem niečo viac. Chcem im byť bližšie a chcem, aby to celé bolo veľmi skutočné. Budem obnažený ako cibuľa, úplne sa citovo odhalím.”

Okrem spomínaného turné Thomas finišuje s novým albumom, ktorý majú práve tieto koncerty podporiť. Album s názvom ,,Live for the Moment” bude spevák krstiť tesne pred šnúrou koncertov. Tá sa začína už 14. apríla a krst sa bude konať deň predtým vo W Café v Bratislave. Celkovo sa usmievavý fešák odhalí sedemkrát a prezradí čo to o vzniku jeho skladieb, o hudbe, ktorú má rád a sem-tam pridá nejakú tú historku zo svojho osobného života.

„Thomas Puskailer #UNPLUGGEDTOUR“

  • 14.4. 2016 Studio Cafe, Bratislava
  • 16.4. 2016 Akropola klub, Kremnica
  • 27.5. 2016 Retro Cafe, Topoľčany
  • 28.5. 2016 Art Point, Prievidza
  • 2.6.2016 Starý Biskupský Hostinec, Nitra
  • 3.6.2016 Music a Cafe, Trnava
  • 4.6.2016 Divna Pani Cafe, Banská Štiavnica

Foto: Michal Petrík, Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.