Thomas Kamenár sa pred rokmi preslávil ako moderátor vedomostnej relácie Páli vám to?, prednedávnom sa však na obrazovky TV Joj vrátil ako popletený Evald v Novom živote. V seriáli sa po fešákovom boku nachádza už druhá partnerka, no ako je to v jeho súkromí? Thomas sa pochválil fotkami zo svojej svadby a veru, jeho pani manželka sa krásnym herečkám ľahko vyrovná. 

Thomasa Kamenára sme prvýkrát zachytili ako moderátora vedomostnej súťaže Páli vám to?, kde vynikol svojím výrazným a sympatickým prízvukom. Nejakú dobu sa tiež motal okolo jedla v relácií Fajnšmeker, no potom, akoby sa pod ním naša zem zľahla.

Thomas si počas svojej odmlky užíval rodinný život v Rakúsku spolu s manželkou Petrou, ktorá sa venuje hudbe a má slovenské korene, pričom ich krásnu rodinku dopĺňajú dve ratolesti Jakubko a Emilka.

Začiatkom roka sa však príjemný herec a moderátor vrátil na obrazovky Jojky v postave futbalového trénera Esvadla, ktorý vo vzťahu s Luciou zutekal ako od dieťaťa, tak aj od svadby. V osobnom živote je ale Thomas úplne iný a svadbu s Peťkou si užil vo veľkom štýle. S čarovnými spomienkami sa sympatický rakúsky Slovák podelil i na svojom Instagrame – pozrite sa, ako im to pristalo!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/thomas_kamenar