44-ročná latinskoamerická herečka a speváčka Ariadna Thalía Sodi Miranda, známa predovšetkým z mexickej telenovely Rosalinda, ukázala svoje dokonalé telo počas dovolenky na talianskom ostrove Capri. Ostrov je považovaný za dovolenkový raj zbohatlíkov a celebrít. Tento rok ho poctila svojou návštevou práve predstaviteľka Rosalindy, Thalía. 

Aj keď má speváčka 44 rokov, musíme uznať, že jej telo vyzerá úžasne! So svojím manželom Tommym Mottolom, exmanželom americkej speváčky Mariah Carey, si užívali slnečné lúče kampánskeho slnka. Thalia vyzerá na fotkách dokonale a fotky, ktoré zverejnila, by sme mohli nazvať jednoducho, ,,dolce far niente” (sladké ničnerobenie).

Chvíle oddychu a radosti im spríjemňovali deti, osemročná dcéra Sabrina a štvorročný syn Matthew. Na dovolenke oslávili aj Tommyho narodeniny. Thalia popriala láske svojho života len to najlepšie aj prostredníctvom sociálnej siete, kde sa latino kráska pochválila i nejednou šťastnou momentkou z ostrova.

 

 

 

Ciao Italia! arrivederci🙌🏼💞🍝🍕🍷

A post shared by Thalia (@thalia) on

 

 

 

 

¡Marimar auuuuu! ¡Costeñita soy!!! Live,Laugh,Love! Your life is TODAY😘☀️🏄🏼

A post shared by Thalia (@thalia) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.