Ako už býva zvykom, aj tentokrát pred duelom statkárov navštívil hospodár, ktorý spoločne s farmárkou týždňa skontroloval ním zadané úlohy. Spočiatku bola Terézia plná sebavedomia.

Tmavovláske začal úsmev na tvári pomaly zamŕzať hneď v úvode, keď Martin obhliadal poriadok na Farme. Žiaľ, hospodár sa pozrel aj na miesta, s ktorými súťažiaci nerátali, a ostal veľmi nespokojný. Revízia zadaní pokračovala ďalej a hlavný šéf nedokázal skryť pohoršenie. 

Nezaúdené klobásy veľké emócie nevyvolali, avšak ani hospodárova srdcovka, zvonica, nebola v patričnom stave. Za polovičné obloženie kameňmi, lajdácke schodisko, dieru v stene a zle pripravený priestor na osadenie zvonu sa najvyššia autorita na statku naštvala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Hanbila som sa ako pes, lebo som si bola 100 percentne istá, že je všetko v poriadku. Hanbila som sa za to, aj sa hanbím, že… Ja som človek, ktorý keď niečo sľúbi, tak to dodrží. Nevedela som sa Martinovi do očí pozrieť,“ priznala mamička, ktorá pochodila s 37 mincami. Hodnotenia jej prišlo ľúto a dokonca sa aj rozplakala. ,,Beriem ho ako otca tu. Viem, že je to dobrý chlap, a že mi veril,“ zverila sa osamote o Martinovi Tete.

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza, Instagram/farma.markiza