Už tretí rok nám televízia Markíza dávkuje bláznivé rodinné príbehy v podobe obľúbeného seriálu Oteckovia, ktorý sa stále snaží oživovať nejakými novinkami. Tá posledná určite poteší všetky dámy, prechovávajúce priazeň k jednému z najznámejších slovenských spevákov!

Vedľa ostrieľaných slovenských hercov sa už v seriáli Oteckovia prestriedalo mnoho tvárí z inej brandže. Hokejista Marián Hossa, tanečník Jaro Bekr, tréner Maroš Molnár či najnovšie spevák, ktorý má okolo prsta obmotaných najmä tisícky romantických duší.

Neľutujem, Mandolína, Tak to vidím ja či Zatancuj si so mnou. Už viete, o kom je reč? Ak ste tipovali Adama Ďuricu, trafili ste priamo do čierneho. Práve trojnásobný držiteľ ocenenia OTO v kategórii najobľúbenejší spevák sa pred pár dňami objavil v priestoroch najznámejšej slovenskej televíznej pizzerie, aby sa stal súčasťou podarenej seriálovej zostavy.

Dôkazom, že Adam nešiel iba okolo štúdia, je jeho záber s Vladom Kobielskym. ,,Dnes na pľaci s @vladokobielsky. Bolo mi cťou,” napísal k spoločnej snímke s “Marekom Bobulom” fešný spevák, s ktorým si spravila milú pamiatku aj celá partia v zložení Filip Tůma, Zuzana Mauréry, Janka Kovalčíková, Dominika Kavaschová a Roman Poláčik. Avšak na časť, kedy uvidíme Adama po boku populárnych hercov, si zrejme budeme musieť ešte chvíľu počkať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/adamdurica, oteckovia.markiza, filip_tumaa