Markíza svojich divákov postupne pripravuje na návrat veľkolepej šou Let’s Dance a snaží sa dosiahnuť, aby sa Slováci na tanečnú šou tešili čoraz viac. Aktuálne je už známych desať hviezdnych účinkujúcich!

Po päťročnej prestávke si nová séria Let’s Dance priam pýtala samé populárne tváre. K úspešnej tenistke Dominike Cibulkovej, ktorú modrožltá televízia avizovala ako prvú súťažiacu, sa pridajú ďalšie štyri nemenej krásne a talentované dámy. Jednou z nich bude aj Domčina veľmi dobrá kamarátka – herečka Zuzana Kubovčíková Šebová.

sebova a cibulkova
Zuzana Šebová a Domnika Cibulková

Okrem Zuzky sa v médách šepkalo o exotickej účastníčke šou Love Island Viktorii Niang alias Aichi. Aj tento tip bol správny. Ženskú časť skupinky doplnia ešte obľúbené herečky Kristína Svarinská a Diana Mórová.

Čo sa týka pánskej zostavy, i tu sa je na čo tešiť! Príležitosť oprášiť svoje dlhoročné skúsenosti so spoločenskými tancami dostal hlavný hrdina seriálového trháku Druhá šanca Ján Koleník. Výzvu predvádzať na parkete pohybové zručnosti majú pred sebou aj Jankov kolega Adam Bardy, MMA zápasník Attila Végh, komik Fero Joke, a moderátor Michal Kovačič.

Adam Bardy

Ako je už známe, tanečné výkony bude hodnotiť Adela Vinczeová a spolu s ňou i ostrieľaní porotcoviia Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík. V úlohe moderátora sa predstaví Viktor Vincze.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nový moderátor a porotkyňa Let’s Dance

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/domicibulkova, tvmarkizaofficial, fero_joke