Dobré správy pre všetkých fanúšikov Tvoja tvár znie povedome či seriálu Oteckovia. Televízia Markíza totiž predstavila svoju novú programovú ponuku na budúci rok. Avšak okrem projektov, ktoré na jej obrazovkách môžeme i aktuálne sledovať, sa môžete tešiť na nečakané novinky!

Štvrtá séria šou Tvoja tvár znie povedome sa pomaly, ale isto blíži do svojho konca. Nemusíte ale trúchliť, TV Markíza totiž avizuje príchod jej ďalšej série, a to už v nasledujúcom roku. Modrožltá televízia ale poriadne šokuje aj informáciou o projektoch, ktoré sa po dlhšom čase vrátia do našich obývačiek.

Farmár hľadá ženu v novom šate

Milovali ste reality šou Farmár hľadá ženu? V tom prípade strieľajte šampus! Markíza totiž v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Paprika Studios bude vysielať celosvetovo najúspešnejšiu zoznamku, a to na základe licencovaného formátu Farmer Wants A Wife od FremantleMedia. Avšak po novom budeme môcť lovestory farmárov sledovať pod názvom  Láska na vidieku.

Farmar hlada zenu
Farmár hľadá ženu

Ako  píše medialne.sk, žiadne bizarné postavičky v romantickej šou neuvidíme – dej má mať honosnejšiu podobu, než na akú sme boli zvyknutí na Jojke. „Diváci budú mať jedinečnú príležitosť sledovať vzájomné spoznávanie sa niekoľkých žien a mužov, ich snahu o hľadanie lásky a porozumenia v reálnych kulisách života, uprostred prírody a tvrdej práce na farme,“ informuje televízia, ktorá prezradila, že nás príjemne prekvapí aj meno moderátorky, to je však pre túto chvíľu ešte zahalené rúškom tajomstva.

Overené projekty

Ďalšou avizovanou novinkou majú byť projekty natáčané v spolupráci s TV Nova, a to seriál Kameňák a nová séria speváckej šou Hlas Československa pod taktovkou režiséra Pepa Majeského. Okrem toho sa môžete tešiť aj na návrat Extrémnych premien Slovensko – Druhá šanca na život, pokračovanie Chart Show s Adelou Vinczeovou a reality šou Farma s moderátorkou Evou „Evelyn“ Kramerovou. Zo seriálov nebudú naďalej chýbať Oteckovia, Susedia a Horná Dolná, pričom do programu pribudne aj druhá séria seriálu Kuchyňa.

Oteckovia
Oteckovia

Zdroj: Medialne.sk | Foto: Instagram/tvoja_tvar_znie_povedome, Oteckovia, Facebook/Farmár hľadá ženu