Dôveruj, ale preveruj. V tomto hesle, ktoré sa traduje od nepamäti, sa Akosuah May rozhodla založiť si falošný profil na sociálnej sieti. Po tom, ako však svojmu priateľovi poslala správu, jej prišlo naozaj zle.

Ak vo vzťahu nie je dôvera, človeka častokrát prepadajú poriadne kučeravé myšlienky, ktoré ho nútia rozmýšľať nad spôsobmi, akými by mohol svoju polovičku otestovať. Jedným z častých “pomocníkov” býva falošný profil na sociálnej sieti, pre čo sa rozhodla aj Akosuah May.

Sestrička z Ghany pod iným menom napísala svojmu priateľovi, aby zistila, či sa chytí návnady. Čo čert nechcel, mladý muž tvrdil, že je single, a dokonca, že jeho priateľka pred dvomi mesiacmi zomrela.

So svojou negatívnou skúsenosťou sa čokoládová kráska podelila i s užívateľmi Twitteru, avšak pochopenie veľmi nenašla. Ľudia ju totiž obvinili, že podvodníkom nie je jej muž, ale ona, nakoľko pred ním predstierala, že je niekto iný. A čo si o Akosuah teste vernosti myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Twitter