Od začiatku šou Love Island boli Tereza a Nathan považovaní za silný pár, ktorý nič nemôže rozdeliť. Tess síce musela opustiť ostrov ako prvá, no o niekoľko dní neskôr odišiel domov aj jej priateľ. Pokračuje dvojica vo vzťahu i v reálnom živote?

Diváci pikantného programu boli vo vytržení a očakávali, že zamilované hrdličky budú po opustení vily vo vzťahu ďalej pokračovať. Hoci pôvabná Češka mala o slovenského futbalistu záujem, on sa jej vraj neozval a zanevrel na ňu.

nathan

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tess a Nathana napokon spojilo nakrúcaniu Love Island After, vďaka ktorému si mohli konečne vysvetliť nevypovedané záležitosti. ,,Včera sme sa videli, nie z dôvodu, že by chcel, ale preto, že sme museli. Prvýkrát od tej doby sme sa porozprávali a bolo to teda ďaleko horšie, než som čakala,“ uviedla sklamaná kráska.

,,Ten človek, ktorého som poznala vo vile, bol pre mňa neuveriteľný. Vedomý, citlivý, pozorný, zábavný, bol to skvelý človek, do ktorého som sa tam zaľúbila. Ale ten človek, ktorého som videla včera, to nebol. Vôbec som ho nepoznávala, stála som tam oproti niekomu úplne inému, kto sa mi nechcel ani pozrieť do očí, nechcel so mnou hovoriť a riešiť to. Prišlo mi to také slabošské, detinské,“ zdôverila sa Lojkásková vo svojom livestreame, čím fanúšikov určite nepotešila.

tess

Foto/Zdroj: markiza.sk, Instagram/tess.lojkaskova