Znie to priam neuveriteľne, no do manželstva naslepo vhupol ďalší sympatický párik. Ľubo a Júlia si povedali ÁNO pred zrakmi celého národa, a to i napriek tomu, že sa v sobášnej sieni uzreli po prvýkrát v živote. Rozpačité emócie však nesprevádzali len samotný obrad, ale tiež chvíle tesne pred vstupom do sály.

Kým minulý týždeň sme mohli sledovať zaujímavú púť zoznámenia sa Gabiky so Stanom, tento týždeň patrí Ľubovi s Julkou. Napriek kontroverznému konceptu sa diváci zhodujú v tom, že obidve dvojice sa k sebe výnimočne hodia, čo niekedy dokazuje i obsah pestrých dokrútok.

Lubo a Julia zo svadby

Slávnostnému ceremoniálu predchádzala bláznivá rozlúčka so slobodou, kedy hlavní aktéri naplno prejavili svoj zmysel pre bujarú zábavu či malé žartíky. Partie kamarátov okolo budúcich mladomanželov sa totiž rozhodli okoreniť priateľom ich veľký deň darčekmi, pri akých by sa len málokto ubránil rozpakom.

Zatiaľčo Ľubo si z darčekovej tašky vytiahol žiarivé pózovacie púzdro určené pre citlivé partie, nevesta sa potešila podväzku provokatívnej červenej farby, pričom si ním ihneď ozdobila nôžku. Tieto doplnky mali byť humorným odkazom na nastávajúcu svadobnú noc, ktorá by sa mala niesť vo vášnivom duchu. Či zaujímavé pozornosti mladé hrdličky skutočne využili, to už vedia len oni sami. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkiza.sk