Fakt, že ženy to s chlapmi neraz vôbec nemajú jednoduché, nikto nepopiera. Áno, muži sú z časti večné deti, no viete si predstaviť, že máte doma natoľko infantilného chlapa, že vám kvôli nemu zakážu vstúpiť do obchodu?

A keby len to… predstavte si, že doživotný zákaz udelia celej vašej rodine, a dokonca sa vám vyhrážajú súdom! Niečo také sa stalo aj mladej žene, ktorej obchodný reťazec TESCO údajne poslal tento dopis. Nuž… povieme vám to takto: Baby, baby, tentokrát budete plakať od smiechu a krútiť hlavou zároveň!

Údajný dopis z TESCA:

„Vážená pani Hillová, týmto rozhodnutím sa vedenie obchodného reťazca TESCO jednoznačne uznieslo na DOŽIVOTNOM zákaze vstupu, ktorý platí pre Vás, Vašu rodinu, ale hlavne, a predovšetkým pre Vášho manžela! K tomuto exemplárnemu rozhodnutiu nás núti neakceptovateľné a nanajvýš absurdné správanie vášho manžela, ktoré náš obchodný reťazec viac nie je ochotný trpieť. 

V prípade, že nebudete naše uznesenie akceptovať, sme pripravení sa okamžite obrátiť na súd a ochrániť meno našej značky všetkými dostupnými prostriedkami. Rovnako budeme požadovať finančné odškodnenie. Aby ste lepšie chápali naše stanovisko, prikladáme vám zoznam udalostí, ktorými Váš manžel neustále poškodzuje našu značku, obťažuje našich zákazníkov, zamestnancov a nestále narúša chod našich eprevádzok! Takmer všetky z udalostí máme zachytené na kamerovom systéme, a taktiež máme k dispozícií množstvo svedkov z radov našich zamestnancov a zákazníkov.“

Záznam, udalostí z ktorého budete REVAŤ OD SMIECHU nájdete tu!

Zdroj/Foto: FUNmagazin.sk, pixabay, wikipedia