Šou Let´s Dance sa každý rok teší obrovskej popularite a priazni divákov, ktorým ponúka noblesné róby a elegantné tance. V zákulisí má však všetko vyzerať trochu inak, a to najmä u jednej z tanečných dvojíc.

Tanečná šou Let´s Dance ponúka každú nedeľu divákom zábavu a krásne tanečné páry, ktoré predvádzajú to, čo sa stihli za krátky týždeň v tréningovom pote naučiť. Niektoré súťažiace celebrity sú šikovnejšie, iné potrebujú na zvládnutie techniky viac času, no všetci napredujú. Aj keď majú byť tréningy v zákulisí najmä o drine, všeobecná pohoda medzi partnermi by chýbať rozhodne nemala.

O pohode však ani zďaleka nemôže hovoriť speváčka Emma Drobná, ktorá má podľa dobre informovaného zdroja Nového Času prechádzať doslova terorom. Jej mladučký 18-ročný tanečný partner Filip Buránsky sa k nej údajne nespráva zrovna priateľsky. Aj keď na kamerách vyzerá všetko v poriadku, počas tréningov má Emmu častovať urážkami a nadávkami najhrubšieho zrna: “Je neuveriteľne drzý a to, čo si k nej dovoľuje, to je fakt hrozné,” prezrádza zdroj. Údajne ale neskončil len pri urážkach a keď speváčku nechtiac bolestivo kopol do nohy, namiesto ospravedlnenia spustil smiech. Situácia sa zrejme nezlepšuje ani naďalej, keďže krehká Emma mala počas jedného tréningu doslova utiecť so slovami, že má toho už naozaj dosť.

Medzičasom sa Emma vyjadrila na adresu celej záležitosti a vysvetlila, že si všetko vysvetlili a nie sú jeden na druhého urazení. Podobne aj Filip priznal, že aj keď občas padajú ostrejšie slová, vždy sa nakoniec vrátia do kamarátskeho vzťahu. Uvidíme, či nakoniec Emma predsa len neskončí s novým tanečným partnerom?

emma drobna teror

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk