Farmári si ľahko nájdu dôvod na bujarú oslavu plnú alkoholu. Radi si medzi sebou vymieňajú bozky a obľúbili si aj pikantnú hru s kockou. Do hriešneho kolektívu prišla Terézia, ktorá očividne pokukuje po Michalovi. 

Už počas druhej noci na statku sa tmavovláska túlila polonahá k urastenému Košičanovi, a ako on prezradil kolegom, po celý čas ho mala držať v rozkroku. Vtedy však nakoniec k ničomu nedošlo.

Najnovšie Terka spravila chybu a pri prípitku si dala letmú pusu na pery s Mesutom, čo správca kúpaliska postrehol. ,,Ty čo sa tam bozkávaš? Čo sa ty tam bozkávaš?“ vykríkol prekvapene pracovitý muž, ktorý sa po alkoholom nabitom večeri uložil sám v sluhovni.

Potetovaná mamička sa však v noci rozhodla, že túži ísť za ním. Podľa jej rozhovoru so Stankou mu chcela dať najavo, že medzi ňou a Mesutom došlo len k triviálnemu štrngnutiu a nič iné za tým hľadať netreba, čo si nakoniec s Mikym aj rýchlo vysvetlili.

Následne si dvojica noc poriadne užila. A podľa toho, čo sa dialo pod perinou tentoraz, je jasné, že k pohlavnému styku medzi Teréziou a Michalom došlo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: VOYO, TV Markíza