Terezu a Milana Bendu poznajú diváci šou Svadba na prvý pohľad ako jeden z mála párov, ktorým vzťah vyšiel. Dvojica si dokonca povedala áno aj v reálnom živote. Leto zaľúbených manželov však nezačalo podľa ich predstáv. 

Sú tomu viac ako 2 týždne, čo sympatický Čech vyrazil na pracovnú cestu do Filipín, kde ho čakalo nemilé prekvapenie. Milan pre portál Markiza.sk prezradil, že mu vyšiel pozitívny test na vírus Covid-19, kvôli čomu musel stráviť dlhých 15 dní v karanténe vo filipínskom karanténnom centre. 

,,V dnešnej dobe internetu sa našťastie vieme spojiť aj na diaľku, tak sme si volali každý deň. Prvých päť dní bolo celkom v pohode, povedali sme si, stalo sa a o päť dní ťa pustia,“ nechala sa počuť Tereza Benda pre vyššie zmienený zdroj. Žiaľ, krásku partner opäť zaskočil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Keď mi Milan volal, že musí na ďalších 10 dní do izolácie, dosť ma to vzalo. Bol to taký šok a aj som si poplakala. Ďalší deň sme to už vzali ako niečo, čo neovplyvníme,“ priznala Terka. Tá je našťastie konečne opäť v náručí svojej lásky. Zamilovaný pár sa stretol v Grécku, kde si užíva vzájomnú prítomnosť a tamojšiu letnú atmosféru.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram/tereza_benda