V poradí štvrtou nevestou obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad sa stala mladá kráska Tereza z Bacúcha, ktorej vzťahoví experti vybrali ženícha Martina. Ten sa však napokon na sobáš nedostavil, nakoľko sa karty rozhodol zamiešať plavovláskin tréner Milan. A dobre spravil!

Po tom, čo Tereza od odbnrníkov obdržala obálku s oznamom, že jej našli ženícha, rozhodla sa schudnúť do svadobných šiat. Vyhľadala teda pomnoc trénera, ktorý sa však do nej zamiloval natoľko, že sa taktiež prihlásil do šou a pokúsil sa tak z hry vyšachovať pôvodne vybratého ženícha. A keďže sa na základe vykonaných testov zistilo, že sa k 25-ročnej Slovenke zaláskovaný Milan hodí viac ako Martin, o Terezkinu lásku dostal šancu bojovať práve on.

svadba na prvy pohlad

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To, či blondínka v nádherných svadobných šatách povie vyšportovanému fešákovi áno, televízia Markíza zatiaľ neodvysielala. Ich spoločná fotka z vírívky však hovorí za všetko – pozrieť si ju môžete — TU —.

Telo energickej kočky má tak Milan už zmapované a rozhodne sa nemá na čo sťažovať. Terka sa totiž môže pýšiť šťavnatými krivkami, aké ulahodia očiam väčšiny mužov. Dôkazom je jej fotografia v plavkách, o ktorú sa podelila s fanúšikmi na Instagrame. ,,Najkrajšia si, keď si zdravá,“ zanechala pri nej veľavravný odkaz.

Tereza v plavkách >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/terezahudecova, tvmarkizaofficial