Hoci je na obrazovkách vždy usmiata a milá, vnútri sa jej momentálne zrejme odohráva niečo celkom iné. Skrýva totiž smutné tajomstvo, ktoré ju malo dohnať až na pokraj síl.

Tereza Anna Mašková (22) je jednou z najlepších speváčok v súťaži Superstar a mnohí jej poredpovedajú víťazstvo a hviezdnu kariéru. Zdá sa však, že je toho na ružovovlasú nežnú speváčku v poslednej dobe priveľa. Zdroj zo zákulisia súťaže totiž pre Extra prezradil, že Terezka má byť na tom psychicky veľmi zle, neustále sa rúca a plače.

Zabrať jej dáva aj obrovská životná zmena, kedy sa zo dňa na deň stala slávnou a obľúbenou a musí čeliť tlaku verejnosti, no zrejme ju trápi ešte čosi závažnejšie. Podľa zákulisných informácii sa totiž pravdepodobne rozišla so svojím milovaným priateľom, ktorý jej naozaj prirástol k srdcu: „Tereza je na tom psychicky zle. Každú chvíľu sa rúca a plače. Je toho na ňu príliš. Naviac jej ešte krachol vzťah, na ktorom jej dosť záležalo,“ prezrádza smutné tajomstvo. Nie je teda úplne jasné, či sa dvojica dá opäť dokopy, no momentálne sa speváčka, ktorú porota aj fanúšikovia považujú za geniálnu, musí zmobilizovať na finále, po ktorom má šancu naplno rozbehnúť svoju spevácku kariéru.

Zdroj: extra.cz │ Foto: Facebook, Instagram