Milan a Tereza vytvorili v rámci šou Svadba na prvý pohľad hotový párik snov. Ich románik predčil všetky očakávania a mnohé indície naznačujú, že spolu zotrvali dodnes. Vysmiata blondínka sa totiž pravidelne delí o rôzne fotečky zo súkromia a po tej najnovšej ostalo v publiku riadne horúco!

Markizácki manželia si spolu po sobáši užili vysnívanú dovolenku na Maledivách, kde sa čoraz viac zbližovali. Hrejivé lúče prinútili zaľúbencov tráviť čas prevažne v plavkách, no v istý moment išiel dole aj kúpací odev.

milan tereza svadba

Kým Milan driemal na lehátku pod palmami úplne obnažený, jeho vyvolená nezaháľala a pôvabnú chvíľku si okamžite zdokumentovala. Ba čo viac, o nahé telo vypracovaného svalovca sa s verejnosťou podelila aj na Instagrame, kde si vyšportované krivky zlízli od žien niekoľko komplimentov.

Pýchu pražského trénera zakrýval len slamený klobúk, no dámam to bohato stačilo k tomu, aby ženícha vychválili. Ten stihol zanechať reakciu tiež, keď drahej polovičke s dávkou humoru odpísal, že tentokrát to už fakt prehnala! Ako sa vám páči Milanova zvodná póza? :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Odvážny záber ženícha Milana nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/Terezahudecova | Foto: Instagram/Terezahudecova, Milan_benda