Superstar 2018 Tereza Mašková (22) je v pracovnej oblasti na absolútnom výslní, no to isté sa, žiaľ, nedá povedať aj o jej súkromnom živote. Prvýkrát prehovorila o bolestivom konci vzťahu s priateľom Marekom.

Tereza spevácku súťaž SuperStar prevalcovala a zažiarila nielen ružovými vlasmi, ale najmä skvelými speváckymi výkonmi. Potom, čo krásna Češka vyhrala 75-tisíc eur, sa zdalo, že jej ku šťastiu už nič nechýba. V súkromnom živote to však usmievavá superstaristka nemá momentálne ustlané na ružiach. Jej priateľ Marek, s ktorým tvorila pár približne rok, sa s ňou mal totiž nečakane rozísť tesne pred superfinále. Citlivá speváčka neniesla rozchod práve najlepšie a v zákulisí ju bolo vidieť často plakať.

Emócie ju napokon prevalcovali aj počas poslednej generálky, kedy odspievala smutnú pieseň Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové. Plač Tereze dokonca zabránil dospievať pieseň do konca a teraz je už jasné, čo bolo príčinou speváčkinho zrútenia. Ružovovláska napokon prehovorila pre Plusku o nepeknom rozchode, hoci do detailov zachádzať nechcela: “Je to tak, že človek sa schádza a rozchádza a asi by som túto tému vôbec nerozoberala. Nebol tu (Marek, pozn. red.) a podporuje ma. Nechcem sa však o tom baviť a rozoberať to,” odmietala zabŕdať do citlivej témy. Možno sa čoskoro talentovaná speváčka dočká okrem sľubne rozbehnutej kariéry aj svojej spriaznenej duše.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza