V experimentálnej šou Svadba na prvý pohľad došlo tento rok k nečakaným udalostiam, kedy odborníci štvrtej neveste Tereze vybrali ženícha z Bratislavy Martina, no vďaka úsiliu českého osobného trénera sa pred oltár nepostavil. Mnohí diváci tak ešte stále čakajú, či sa energická čašníčka “vydá” práve za Milana zo susednej krajiny. 

Odhliadnuc od toho, že veľa fanúšikov ďalší diel markizáckej relácie zhliadlo na internetovom portáli, samotná nevesta nechtiac prezradila, či zamilovanému Čechovi povie áno.

svadba na prvy pohlad

Pozorným divákom určite neuniklo, že Tereza nepracuje len v gastronómii. Spoločne so svojím otcom prenajíma dovolenkový dom, ktorý si záujemcovia môžu rezervovať aj na populárnej bookingovej stránke. Práve tam sa objavila snímka, kde sa vo vírivke nachádza blondínka a aj Milan. Núka sa preto otázka, kedy bola fotografia zaznamenaná, keďže buď mala dvojica hlbší vzťah už pred šou, alebo vopred prezradili, čo sa udeje pred oltárom.

,,S Milanom sme sa spoznali až po oznámení, že mi experti našli partnera a budem nevestou. Chcela som schudnúť do svadobných šiat a kamarátka Michaela mi dohodila kondičného trénera Milana,” vysvetlila pre Nový Čas nevesta, ktorá sa vyjadrila aj k spomínanej snímke z vírivky.

,,Fotka vznikla pri príležitosti návštevy mojich rodičov. Boli sme už v manželstve, svedčí o tom náramok z dovolenky a obrúčka.” Tereza taktiež dodala, že o fotografii Milan vedel a so zverejnením nemal žiaden problém.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: cas.sk, booking.com