Sympatická Tereza si hľadala pravú lásku v televíznej zoznamke Svadba na prvý pohľad. To, po čom túžila, sa jej podarilo získať a krátko nato, ako experimentálna reality šou skončila, si s Milanom povedali áno aj oficiálne. Teraz fanúšikovia špekulujú, či sa z manželov čoskoro nestanú rodičia. 

Terezka je veľmi prirodzená osôbka, ktorá sa ani na sociálnych sieťach nesnaží svoj zjav upravovať pomocou influencermi obľúbených aplikácii. Éterická kráska tak na Instagrame zverejnila snímku po boku manžela, kde má bruško o niečo oblejšie, než by sledovatelia čakali. Nakoľko je televízna nevesta k ľuďom veľmi otvorená, rozhodla sa na margo ich dotazov reagovať.

tereza a milan

,,Je to staršia fotka a tehotná zatiaľ nie som,“ vyvracia dohady krehká blondínka. ,,Ja som s tým v pohode, keď sa niekto opýta, pretože nemám žiadne zdravotné problémy a dúfam, že raz sa nám podarí. Ja nesťahujem brucho na každej fotke, lebo nie vždy je ploché (žiaľ). Preto to občas možno vyzerá, že je tam bruško. Ja nie som ani nejak extra vychudnutá, keď niečo zjem, tak ma občas sfúkne, že ozaj vyzerám ako v 4. mesiaci,“ ozrejmila pôvabná Slovenka. Terka však opomenula aj to, že nie každá žena má možnosť nosiť pod srdcom dieťa a preto treba pristupovať k zvedavým otázkam ohľadom potomkov veľmi opatrne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nikdy nevieme, kto má aký problém, a preto to môže v niekom vyvolať aj nepríjemné pocity. Sú aj mladé ženy, ktoré by veľmi chceli a, žiaľ, sa nedarí. Tlak nepomáha, hlavne od rodiny. Vždy, keď niečo pridávam, počítam aj s týmto, u nás sa to aj očakáva, takže ZA MŇA OK. No vždy treba zvážiť, komu takú otázku položíme, a či je to vhodné,“ dodala na záver známa plavovláska. Terezkino vyjadrenie sa stretlo s veľmi pozitívnou odozvou u sledovateliek, ktoré jej tlieskajú.

Foto/Zdroj: Instagram/tereza_benda