Ako silno to medzi Terezkou a Milanom v šou Svadba na prvý pohľad iskrilo, mohli diváci doslova cítiť aj cez obrazovky. Pre vývoj vzťahu energická kráska spravila kompromis a kvôli svalnatému partnerovi opäť opustila Slovensko. Zaľúbená dvojica si tak nažíva v Česku, kde im doteraz vyhovoval byt. Avšak snúbenci majú veľké plány! 

Len pol roka po nakrútení televíznej zoznamky sa zamilovaný párik rozhodol v rámci lásky posunúť a už v lete chystá svoju ozajstnú svadbu. To ale nie je jediný spoločný plán, na ktorom dvojica pracuje.

tereza a milan

V rozhovore pre Markíza Backastage Milan vyzradil, že by s Terezkou chceli ísť do niečoho väčšieho. ,,Potom, keď by prišla rodina, tomu by sme sa nebránili. Veď máme niečo za sebou a nie sme študenti, tak by sme chceli aj ten normálny rodinný život,” uviedol urastený Čech, načo jeho televízna nevesta prikývla.

,,Sme zatiaľ v Prahe v byte a chceli by sme dom v širšom okolí Prahy,” ozrejmila pôvabná blondínka. Obaja pôsobili, že sú na zmenu pripravení a všetko majú dobre naplánované.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V konverzácii padla aj otázka ohľadom ich budúcich potomkov. Akým jazykom budú deti atraktívnej Slovenky a osobného trénera z Česka hovoriť? ,,Podľa toho, kde budú deti chodiť do školy. To bude asi ten prvý jazyk, ale myslím si, že tam nie je taký problém,” odpovedala účastníčka experimentálnej reality šou, ktorá následne od témy ohľadom rodičovstva taktne odbočila.

>>>CELÝ ROZHOVOR S TEREZOU A MILANOM NÁJDETE TU<<<

milan tereza svadba

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: TV Markíza, Instagramúterezahudecova