Slovenská moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová je známou tvárou TV Markíza. V roku 2015 sa vydala za svojho dlhoročného kolegu a otca jej dvoch synov, Patrika Švajdu. 26. júna oslávila dvojnásobná mamička Leonarda a Adamka už svoje 41. narodeniny a pri tejto príležitosti sa s fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram podelila o dojímavé vyznanie!

„Ďakujem za najkrajší ŽIVOT, ktorý žijem, za úžasných rodičov, synáčikov, manželíka, za krásne spomienky, za vášeň pre prácu, za splnenie aj tých najtajnejších snov, za šťastie, lásku, priateľstvá, za nespútanú radosť zo života a ešte za milión vecí, vďaka ktorým môžem milovať živo!! Ďakujem za množstvo krásnych prianí k dnešným narodeninám, je to skvelý pocit, keď Vám ľudia len tak napíšu, alebo povedia pár milých slov (a nielen na narodky),“ vyliala si srdce plavovlasá Slovenka.

Srdečný odkaz pre všetkých fanúšikov však pokračoval slovami: „Život ma už zaviedol na rôzne prekrásne miesta, prežila som úžasné chvíle profesionálneho úspechu, ale toto obyčajné miesto ma pre mňa najväčšie čaro, síce robím vážne veci, ale nikdy som sa nebrala príliš vážne. Maminky musia byť aj trochu bláznivé. ĎAKUJEM,“ dopísala k rozžiarenej fotografii na šmykľavke s malým Adamkom.

zlatica puskarova narodeniny

Keďže má Zlatka po 40-ke a maličký Adam sa narodil iba pred rokom, bolo pre ňu tehotenstvo rizikovým obdobím, kedy si dávala veľký pozor. Ročný synček je však plne zdravý a šťastná mamička si úlohu matky dvoch fešákov užíva naplno. Koniec koncov, pri pohľade na usmievavú moderátorku by sme jej vek zaiste neuhádli!

zlatica puskarova patrik svajda deti

zlatica puskarova patrik svajda deti

zlatica puskarova patrik svajda deti

zlatica puskarova patrik svajda deti

Zdroj|Foto: Instagram