Shane Burcaw je americký YouTuber a influencer, ktorému sa podarilo vybudovať si v priebehu posledných rokov silnú fanúšikovskú základňu. V septembri  dokonca vstúpil do chomúta, za manželku si vzal svoju celoživotnú najlepšiu priateľku a krásnu ženu v jednej osobe. Množstvo ľudí ale tomuto páru lásku stále neverí – keď uvidíte ich spoločné fotky, pochopíte prečo!

,,4. septembra sme sa Hannah a ja vzali, a stali sa z nás manžel a manželka,” popýšil sa na prvý pohľad sympatický mladík, ktorý však nie je celkom obyčajným. Už od mala totiž trpí svalovou dystrofiou, v dôsledku čoho žije pripútaný k invalidnému vozíčku a vážny hendikep značne ovplyvnil celý jeho fyzický vzhľad.

shane burcaw

Práve z toho dôvodu nedokážu neprajníci pochopiť, ako sa po jeho boku môže oddane nachádzať tak nádherná a atraktívna kočka, akou usmievavá plavovláska nepochybne je. Manželia sú zároveň veľmi aktívnymi užívateľmi sociálnych sietí, kde sa o informácie zo súkromia pravidelne delia so širokou verejnosťou.

Chcú odovzdať silné posolstvo

Inšpiratívny mladík dokonca napísal knihu s názvom “Cudzí si myslia, že moja priateľka je mojou opatrovateľkou”, čo dokonale vystihuje takmer každodenné peripetie zaľúbenej dvojice. Množstvo ľudí je totiž skalopevne presvedčených o tom, že láska medzi tak odlišnými bytosťami možná nie je, a že v pozadí stojí niečo celkom iné, ako napríklad vysoký majetok postihnutého muža.

Holúbkovia si z dookola sa opakujúcich poznámok okolia ťažkú hlavu robiť už dávnejšie prestali. Vzájomnej harmónii v ich vzťahu sú ochotní obetovať čokoľvek a s prezentáciou úprimných záberov zo súkromia žiaden problém nemajú. Novomanželia sa usilujú svetu dokázať, že pravý cit nepozná hranice, a že sa aj napriek telesnému hendikepu a nevraživosti okolia skutočne milujú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Shaneburcaw