Zuzana Plačková s manželom Reném sú dôkazom, že aj celebritným párikom to dokáže klapať. Lásku a vášeň si párik v pomyselnom rodinnom krbe udržiava i tým, že jeden druhého neustále dobýjajú a zahrňujú prekvapeniami. To najnovšie sa však cenovo šplhá poriadne vysoko!

Strauszovci sú manželia už štyri roky, pričom svoj zväzok pred pár mesiacmi obnovili vo veľkolepom štýle v Las Vegas, v akom sa vlastne nesie aj celý ich život. Nakoľko je Zuzana najpopulárnejšou slovenskou influencerkou, ktorú na Instagrame sleduje viac ako pol milióna fanúšikov, jej príjmy sa šplhajú na úroveň prezidentského platu, ak nie i vyššie. Nemožno sa preto čudovať, že si s Reném žijú na poriadne vysokej nohe.

Plačková

Pred malou chvíľou sa modelka na sociálne sieti pochválila smerom k manželovi obrvoským gestom. Rozhodla sa mu totiž zakúpiť parádne autíčko značky Mercedes-Benz, pričom ide o najnovšu radu modelu GLC. ,,Keď ho miluješ, nie je čo riešiť,” známa kráska skonštatovala pri fotografii nablýskaného tátoša s veľkou červenou mašľou, ktorého cena sa v závislosti od výbavy a motora pohybuje od 50 – 100 tisíc eur. Renému tak budú teraz Zuzku závidieť zrejme všetci chlapi! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, Facebook/Rene Rendy