Povedzme si úprimne, bývalý farmár Dávid Buška, ktorý sa prebojoval až do finále markizáckej reality šou Farma 8, je celkom pohľadný mladý muž. Avšak, ako to už býva zvykom, za každým pekným chlapom stojí buď silná žena, alebo temná minulosť. V Dávidovom prípade je tá história skutočne ,,šokujúca”! :)

Dávid Buška, jedna z najvýraznejších postáv uplynulej série reality šou Farma 8, sa teda nezdá! Chlapík, ktorý sa v úvode šou prezentoval ako moderný muž so slabosťou na krásne ženy, bol počas svojho dospievania úplne inou osobnosťou. Dlhé vlasy na štýl Maťa Ďurindu (či Braňa Mojseja?), plné líčka a skutočne minimálne výrastky brady na tvári. Nuž, ktovie len, či by o tuctového teenagera so zasneným pohľadom zakopla na strednej škole Lucia, jeho veľká láska z Farmy. :)

Dávid dnes

Dávid kedysi

Páči sa vám exfarmár Dávid dnes alebo by ste ho brali s dlhými vlasmi? :)

Loading ... Loading ...

Foto: Instagram, elyta.wbl.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)