47-ročná speváčka Dara Rolins popiera bežné zákony prírody, keďže sa krátko pred dovŕšením 50-tky pýši priam neskutočne štíhlou a vyrysovanou postavou, akú majú mnohí neustálu tendenciu dookola riešiť. Plavovláska si preto povedala, že nastal čas vyjadriť sa k toľko prepieranej téme a ľuďom venovala jasné slová.

Česko-slovenská ikona, pôsobiaca na hudobnej scéne niekoľko desaťročí, sa stala pre mnohé ženy vzorom toho, ako sa dá s absolútnou gráciou starnúť, respektíve v Darinom prípade skôr mladnúť. Známej blondínke by božské telesné proporcie mohli závidieť aj teenagerky, no ona vraví, že za tým stojí jediná vec.

Dara Rolins trblietavé šaty

Drvivá väčšina priaznivcov je presvedčená o tom, že slobodná mamina musí vo fitness centre tráviť takmer všetok svoj voľný čas. Rolins však tieto fámy popiera, tvrdiac, že za pevné a neskutočne štíhle krivky, ktoré sa stávajú i terčom veľkej kritiky, vďačí len danostiam od prírody.

,,Píšu mi takí, ktorým prídem “prehnaná”, alebo naopak vychrtlá, atď,” uvádza úspešná hudobníčka, dodávajúc, že množiace sa negatívne názory jej rozhodne srdce netrhajú. ,,Moje telo je MOJE. Vychádzam z toho, čo mi genetika nadelila, pracujem s rozdanými kartami. A aj keď mi to väčšina z vás stále neverí, nie sú za tým žiadne hodiny driny, moju postavu nemám vydretú, ako často píšete. Mám jednoducho takú genetiku. Bodka.” 

Dara Rolins postava

Dara, momentálne si užívajúca zlatisté pláže na exotickom ostrove Bali, zároveň približuje, že jediné, na čom si skutočne potrpí, je vyvážené a zdravé zloženie každodenného jedálnička. ,,Myslím, že to, čo je v mojom prípade rozhodujúce, čo riešim omnoho viac než cvičenie a čo môže z tej najväčšej časti za moju postavu, je jedlo. To naozaj riešim, priznávam. V tomto smere som extrémne prísna, zodpovedná a o mojej pevnej vôli tradujú legendy,” milovníčka jógy zároveň nabáda ženy k tomu, aby svojmu telu vždy poskytovali len to, čo mu presne vyhovuje a nedbali na pohľady cudzích ľudí – jedine, pokiaľ by si túžili vziať malú inšpiráciu v pozitívnom zmysle.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins Insta

Zdroj|Foto: Instagram/dararolins_vermi