Diváci televízie Markíza vďaka šou Svadba na prvý pohľad spoznali za dva roky mnoho potencionálnych ženíchov a neviest. Avšak medzi všetkými účastníčkami sa našla jedna, ktorá sa do pamäti divákov vryla množstvom škandálov. 

Reč je o Lucii Hlinkovej z prvej série experimentálnej zoznamky, ktorej vzťah s tichým Ivanom po ukončení natáčania ďalej nepokračoval..Tvár štíhlej bodypainting modelky obletela médiá aj pre jej zaujímavú minulosť – účinkovala v snímke pre dospelých a cudzie jej neboli ani drogy.

lucia ivan svadba

V septembri minulého roku oznámila “nevesta” zásnuby s istým Marekom, ktorého neskôr označila za psychopata, keď bol obvinený z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok a obchodovania s nimi. Lucia taktiež prehovorila o týraní a vyhrážkach z basy, a to ani nie pred pol rokom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz je tu nový nápadník. Škandalózna kráska sa aktuálne prikláňa skôr k zdravému životnému štýlu, o čo sa delí aj s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Táto niekdajšia televízna hviezda sa však obdivovateľom pochválila i ďalšou novinkou – na jej ruke sa opäť objavil snubný prsteň a ona neznámemu priateľovi povedala áno. Držíme palce, aby to bol tentoraz ten pravý. Gratulujeme!

 

Zdroj: Instagram/lusyna.bejbina, streamable.com | Foto: Instagram/lusyna.bejbina/tvmarkizaofficial/ver_fab/mykychick