Je to už pár týždňov, čo sa diváci televízie Markíza museli rozlúčiť s kontroverznou šou Svadba na prvý pohľad. Jej nevesty však majú určite všetci ešte dobre v pamäti a ak náhodou nie, jedna z nich sa vám veľmi rada pripomenie. Dokonca nahou fotkou!

Ak ste mali tušáka, že bude reč o Lucii, nemýlili ste sa. Práve slečna, ktorá sa počas natáčania šou živila ako inštruktorka baby plávania, si aktuálnu domácu karanténu spríjemnila pikantným fotením v blízkosti futbalového štadióna.

svadba na prvy pohlad

Lucia nemá za sebou zrovna najružovejšiu minulosť – natočenie po*na či protidrogové liečenie však už podľa svojich dávnejších slov oľutovala. Ako sa ale zdá, chuť po vystavovaní nahého tela verejnosti jej ostala. Okrem toho, že sa televízna nevesta rada zhosťuje úlohy modelky pri bodypaintingu – maľovaní na telo, nemá problém ukázať sa ľuďom tak, ako ju boh stvoril, aj bez farieb.

Pred pár dňami účastníčka Svadby na prvý pohľad na svojom Instagrame šokovala fotkou, na ktorej v Evinom rúchu pózuje pri okne s výhľadom na spomínaný štadión. Záber však osviežila poriadne kontroverznou skladbou Bílý jako sníh, v ktorej sa rapuje napríklad aj  – ,,kokain bily jako sníh, kde jsi byla tak dlouho? Vypadáš čim dál líp, nastup ke mě, mužem spolu letet na měsíc na Měsíc, tři kila v kufru, doufám, že nás nechytí…”

My len veríme, že výber songu, ktorý si môžete vypočuť nižšie, nenaznačuje, žeby Lucia mohla opäť pričuchnúť k zakázaným látkam…

Nahú Luciu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/lusyna.bejbina