Lucia Hlinková sa preslávila v rámci markizáckeho programu Svadba na prvý pohľad, kde sa jej ale príliš lichotivú povesť získať nepodarilo. Okrem toho, že jej vzťah s Ivanom skončil v troskách, vyplávalo tiež na povrch niekoľko nepríjemných škandálikov z minulosti. Sympatická nevesta sa napokon zo všetkého otriasla a dnes kráča životom s úsmevom na perách – dokonca zmenila celkový imidž.

Keď sa televízny ženích dozvedel o pohnutej minulosti krásnej adeptky na vydaj, mal čo robiť, aby sa nad všetky informácie povzniesol. Dvojica nakoniec nezhody neustála a z manželskej šou odkráčala oddelene.

lucia a ivan svadba Modelka bodypaintingu sa neskôr pochválila zásnubami s iným mladíkom, avšak ani táto známosť príliš šťastný koniec nemala. Podľa medializovaných správ mal vyvolený svojráznej nevesty skončiť za mrežami a ona sa životom údajne znovu prebíja sama.

lucia zo svadby

Na Lucii by ste však stopy po starostiach hľadali len márne. Fanúšikom sa pravidelne ukazuje vysmiata a spokojná, z peripetií osudu si teda ťažkú hlavu zjavne nerobí. Inštruktorka plávania medzičasom vymenila svetlé vlasy za dlhú havraniu hrivu a tvár si rada zdobí výrazným líčením.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucia hlinková

Zdroj|Foto: Instagram/Lusyna.bejbina