Kto si dnes po prebudení zapol markizácku reláciu Teleráno a sledoval rozhovor so známym choreografom Jánom Ďurovčikom, zrejme na malú chvíľu precitol rovnako ako tanečník. A komu dojímavé chvíle ušli, my vám prezradíme, čo kata Janka dokázalo priviesť k slzám.

Hoci by to do úspešného tanečníka nikto nepovedal, aj na prvý pohľad nestarnúcemu Jankovi Ďurovčíkovi pribúdajú rôčky. 10. apríla dokonca oslávil okrúhle 50. narodeniny, ktoré nemohli obísť ani moderátori Telerána, kde umelec z Michaloviec v utorok ráno zavítal ako hosť.

Kvetka Horváthová a Tomáš Juríček pustili oslávencovi video, pozostávajúce z gratulácií jeho dobrých priateľov a kolegov. ,,Ja si myslím, že ten najkrajší darček si si dal ty sám s božím požehnaním, že máš syna. Na svete je Janík Ďurovčík tretí a ja som presvedčená, že toto je tvoja najemotívnejšia životná premiéra,” odkázala režisérovi speváčka Katarína Hasprová, pri ktorej slovách drsný kat zo šou Let’s Dance už potláčať slzy nevydržal.

,,Joj, nerob, som dojatá s tebou,” prihovorila sa čerstvému 50-tnikovi Kvetka, tá si následne taktiež musela pretrieť oči. Ako Ďurovčík ďalej priznal, pozdravmi bol šokovaný o to viac, že si myslel, že na jeho sviatok niektoré blízke osoby zabudli. Ony sa však napokon objavili práve v krásnom videu, čo ho naozaj veľmi potešilo. Janko, pripájame sa k vinšovníkom a želáme všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: TV Markíza/Teleráno