Zuzane Plačkovej a jej manželovi Renému mohli 8. februára doslova vybuchnúť Instagramy. Obľúbení influenceri sa totiž pochválili nádhernou správou o tom, že čakajú svoje prvé bábätko. Vedia už budúci rodičia aj pohlavie?

Známi manželia Strauszovci sa už dlhšie netajili tým, že túžia po dieťatku. Radosť bola o to väčšia, že krásne zistenie prišlo na dovolenke v Mexiku, kedy to ani jeden z nich nečakal. Po utorkovom odhalení tak bolo jasné, prečo sa Zuzana Plačková posledné dni zdržuje doma v posteli.

zuzana plackova

,,My sme sa o bábätko snažili naozaj veľmi dlho. Ľudia, ktorí nás poznajú, o tom vedia. Nám sa to bábätko zadarilo v najhoršej našej životnej situácii, o ktorej všetci viete,“ prezradila so slzami v očiach dojatá čiernovláska narážajúca na drogovú kauzu z jesene minulého roku.

Ak by ste si mysleli, že influencerkin profil teraz zaplnia samé spolupráce s vecami pre detičky, ste na omyle. Zuzana predajcov vopred upozornila, nech ju nekontaktujú, nakoľko si chce všetko vyberať sama a nebyť nikomu zaviazaná. ,,Čo sa týka vecičiek, ešte nemám nič, ale už som sa informovala o dodaní kočíka a výbavičky Dior,“ prezradila 30-tnička pre magazín Eva. Okrem toho naznačila, že sa maminou stane v lete, presný dátum si však necháva pre seba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To, či nosí pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka, Zuzka zatiaľ netuší. ,,Pohlavie chcem vedieť až v lete, aby som si mohla natočiť pekne moment prekvapenia a spojím to s baby shower,“ vyjadrila sa pre Evu kráska z Čadce.

zuzana plackova

Zdroj: EVA | Foto: Instagram/queen.plackova