Po rokoch, kedy Zuzana Plačková žila sociálnymi sieťami, kde sa s fanúšikmi delila o svoje súkromie a zároveň propagovala rôzne produkty a služby, prišla známa influencerka s oznámením, že si dáva na istý čas od Instagramu pauzu. Tá jej však dlho nevydržala, nakoľko mala slovenská kráska potrebu vyjadriť sa k pomerne dôležitej informácii.

,,2. 1 pôjdem na dovolenku úplne bez sociálnych sietí… žiadne videá, story, nič! Preto od 1. 1 prejdú posledné silvestrovské story a dlhšiu dobu sa neuvidíme,” začiatkom decembra oznámila na Instagrame Zuzana Plačková, ktorá na rovinu priznala, že po rokoch neustáleho venovania sa virtuálnemu svetu ju už táto činnosť nenapĺňa a nebaví.

Zuzana Plačková

Doteraz sa zdalo, že Zuzka len tak do vetra vôbec netárala. Avšak po tom, ako sa k nej dostala správa o tom, že je tehotná, musela zareagovať. „Zuza čaká dieťa. Je to prísne tajná a strážená info, ktorú vieme len my, najbližší ľudia. Opýtajte sa to Zuzy alebo sa s ňou osobne stretnite, nie je preto od Silvestra aktívna na Insta a všemožne sa snaží zakryť guľaté bruško. Ale svojim fanúšikom tvrdí, že si chce od Insta oddýchnuť, čo nie je pravda. Skrýva to, že je tehotná,” znejú slová neznámej osoby, ktorá sa ohľadom Plačkovej tehotenstva ozvala do redakcie Topky.sk.

Napriek tomu, že dané tvrdenie pôsobí ako celkom logické vysvetlenie brunetkinej pauzy, ona krátko nato očakávané dieťatko s manželom Reném zaryto poprela. ,,Dneska som sa dozvedela, že som tehotná… vraj… podľa Topiek. V zdravom tele zdravý duch a žiadne dieťa,” s úsmevom objasnila na videu, ktoré prelomilo jej niekoľko dňové insta mlčanie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, Topky.sk