Je všeobecne známe, že tehotné ženy nesmú piť alkohol, nakoľko tým môžu vážne ohroziť život svojho bábätka. Rianna Marie Cameron však ani tento fakt nezabránil v tom, aby vo svojom vysokom štádiu požila nemalé množstvo whisky.

Rianna Marie Cameron bojovala roky s alkoholizmom a hoci bola počas tehotenstva rovnako ako pri predošlých dvoch niekoľkokrát upozorňovaná, aby nepila, výstrahám dôraz nepripisovala. Vo svojom 34. týždni tak vypila liter whisky, čo spôsobilo veľkú tragédiu.

Matku začala rodiť bez pomoci lekárov. Po tom, ako niekto z okolia 29-ročnej ženy privolal políciu, ju muži zákona našli v spálni, kde pri jej nohách ležalo fialové novorodeniatko s neprestrihnutou pupočnou šnúrou. Okrem toho sa v dome nachádzali ešte Riannine ďalšie dve maličké deti.

Napriek tomu, že sa polícia spolu s lekármi snažila dievčatko zachrániť, nepodarilo sa. Ako ukázála pitva, Riannina ratolesť zomrela v dôsledku komplikácií akútnej intoxikácie etanolom a nepodporovaného pôrodu, pričom v krvi jej bolo nameraných 0,244 promile alkoholu. Ku strašnému činu sa matka mŕtveho bábätka priznala a následne bola obvinená zo zabitia. Tento tragický prípad sa stal ešte v roku 2018 v americkej Minesote.

Zdroj: bringmethenews.com | Foto: Twitter