Mnohé mladé ženy sú preto, aby sa zviditeľnili či stali rovno slávnymi, ochotné urobiť naozaj čokoľvek. Zabudnite však na lacné výstrihy či chválenkárske fotky s luxusnými handrami. Táto žena zašla oveľa ďalej!

Mladá tehotná žena si zrejme povedala, že bude sranda a na svojom profile zverejnila šokujúci status, v ktorom vyzýva ľudí, aby zdieľali jej príspevok aspoň 4 000-krát, inak pôjde na potrat. Asi si hovoríte, že nemôže byť úplne normálna a rovnako to videli aj tisíce ľudí, ktorých komenty na seba nenechali dlho čakať. Tehotnú ženu zvozili pod čiernu zem a nešetrili ani nadávkami. Popritom všetkom si ale, samozrejme, uvedomovali reálnu hrozbu naplnenia vyhrážok mladej ženy a nakoniec jej príspevok zdieľali dokopy 11 000-krát. Tá pred pár dňami dokonca zverejnila ortieľ, že si dieťa nakoniec necháva: “Som v 4. mesiaci tehotenstva, mám 4 000 zdieľaní, takže nejdem na potrat.”

Pri masívnom zdieľaní sa chorý príspevok doniesol aj k otcovi nenarodeného dieťaťa, ktorý neveril vlastným očiam a šialenej žene odkázal, prečo ho okamžite neinformovala o tehotenstve namiesto vypisovania takýchto debilín na internete. Na to sa mu dostalo len strohej odpovede: “Prepáč, že si sa to dozvedel takto.” Dieťatko sa teda vďaka počtu zdieľaní zachránilo, aj keď je otázne, aká matka bude žena, ktorá takto hlúpo rozhoduje o jeho narodení.

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram