Obľúbená slovenská herečka s maďarskými koreňmi si už niekoľko mesiacov užíva prípravy na príchod druhého dieťatka. Viki Ráková radosť z ďalšieho tehotenstva vôbec neskrýva a nedávno dokonca prezradila pohlavie očakávaného bábätka.

Hviezda komediálneho seriálu Susedia si radostnú správu dlho nechávala len pre seba a svojich najbližších – informáciu o tehotenstve verejnosti odkryla až v pokročilejšom štádiu.

Mamina má už doma 4-ročného synčeka Bendegúza, ktorému by mal v lete pribudnúť súrodenec. Čo sa týka detailov o nenarodenom drobcovi, herečka s tým veľké tajnosti nerobí. ,,Budeme mať zase chlapčeka,“ Viki priznala bez okolkov pre portál Markiza.sk, pričom fanúšikov zároveň ubezpečila, že všetko zatiaľ prebieha v absolútnom poriadku.

Tehotenstvo večne vysmiatej herečky sa napokon pretaví aj do deja obľúbeného markizáckeho sitcomu. Tvorcovia programu totiž už prednedávnom avizovali, že sa rozhodli scenár prispôsobiť aktuálnej situácii – pôvabnú Viki s bruškom by tak mali sledovať aj diváci pri televíznych obrazovkách.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viki Rakova

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/rak.viki.rakova, tvmarkizaofficial