Pôvabná moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová sa už niekoľko mesiacov teší z najkrajšej životnej novinky – plavovláska sa spoločne s manželom Sajfom svedomito pripravuje na príchod prvorodeného potomka, okolo ktorého sa odrazu začal točiť celý Verčin život. Najnovší príspevok sa ale pri našich zaužívaných štandardoch stal ohromným prekvapením!

Veronika Cifrová Ostrihoňová správu o radostnom očakávaní dieťatka oznámila pred pár mesiacmi v živom vysielaní Telerána. Hoci si dvojica prvotné emócie užívala len v súkromí, s narastajúcim bruškom už moderátorka obrovské šťastie skryť nedokáže.

Veronika Ostrihonova

V záverečnej fáze požehnaného stavu blondínka dokonca zažila niečo, s čím má skúsenosť len máloktorá slovenská tehuľka. Ostrihoňovej kolegovia z práce totiž pre budúcu maminu usporiadali populárnu americkú párty s názvom “baby shower”, ktorej cieľom je žienku v očakávaní zahrnúť láskou, pozornosťou i vzácnymi darčekmi.

veronika ostrihoňová

Obľúbená redaktorka a YouTuberka si výnimočnú udalosť dosýta užila a pri krásnej príležitosti uverejnila vtipne ladený a zaujímavý príspevok, kde sa nielen vyliala z úprimných emócií, ale zároveň pripravila veselý návod pre tehotné, ako si podobnú oslavu zorganizovať. Po netradičnej párty pochádzajúcej zo západu je už Veronika dokonale pripravená na nastávajúcu rolu matky. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/veronikaostrihonova