Tehotná speváčka Daniela Nízlová novinku o radostnom očakávaní prvého bábätka priznala iba nedávno. Hoci s partnerom Stanom Lobotkom tvoria pár len približne rok, zamilovaná brunetka si momentálne užíva šiesty mesiac v požehnanom stave – to je čas, kedy sa už tehotenské krivky krásne vynímajú.

Populárna členka hudobného zoskupenia Twiins a úspešný mladý futbalista sa dali dohromady len začiatkom roka, no hlboké city gradovali bleskovou rýchlosťou. Ruka v ruke sa ukazovali na sociálnych sieťach i v spoločnosti, až sme sa koncom leta dočkali náhleho ohlásenia o očakávaní potomka.

daniela nizlova priatel

Keďže bábätko by sa malo na svet vypýtať v januári, tmavovláske do pôrodu ostávajú len tri mesiace, pričom do rodinky by malo pribudnúť dievčatko. To, že Danielke tehotenstvo náramne pristane, dosvedčuje jej ďalší rozkošný záber v obtiahnutom tielku, kedy sa už dajú obdivovať neprehliadnuteľné krivky.

Budúca mamina s klbkom radosti pod srdcom sa počas nedávnej návštevy kaderníctva roztomilo zavlnila pred objektívom a dala jasne najavo, že pribúdajúce tehotenské kilečká ju zatiaľ vôbec v ničom neobmedzujú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/danielatwiins |Foto: Instagram/danielatwiins, streamable.com