Obľúbená herečka Kristína Tormová sa pomaly pripravuje na príchod tretieho potomka, ktorý by mal k jej známym dvojičkám pribudnúť už v lete. Hviezda jojkárskeho seriálu Som Mama však pred pôrodom ešte stíha sláviť prvé výročie sobáša s manželom Petrom, ktoré pripadlo na koniec mája. Pri tejto príležitosti venovala slávna mamina otcovi svojich detí pár milých, ale zároveň i trochu prekvapivých slov.

Úspešná autorka knižných bestsellerov o materstve sa minulý rok o takomto čase vydala za priateľa Petra, s ktorým vychováva svoje dve dcérky Elu a Matildu. Kristína na znak veľkej lásky k manželovi i rozkošným ratolestiam odtajnila silné emócie týkajúce sa prežívania jedného z najdôležitejších dní v živote.

Kristina Tormova

Ak by ste si ale mysleli, že Tormovci dátum svojho sobáša poznajú naspamäť, ste na omyle. Herečka totiž nečakane priznala, že rovnako ako ona, tak ani jej manžel si na zapamätanie presných dátumov nepotrpí.

,,Takto nejako pred rokom som si zobrala za manžela pána Tormu – s dátumom máme trochu problém, ale to všeobecne. Našli sme ho napokon v mailoch,” tehotná brunetka pobavila fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

V nasledujúcich riadkoch však na drahej polovičke neváhala vyzdvihnúť najpodstatnejšie veci, ktoré sú súčasťou manželského zväzku. ,,Zobrala som si ho so všetkým, čo k nemu patrí, vrátane priezviska, lásky a neduhov. S tým tretím mám ojedinele maličký problémik,” priznala.

Napriek tomu ale z budúcej trojnásobnej maminy srší úprimná láska i radosť zo života, aký po boku milovaného partnera vedie. ,,Viem, čo je to taká naozajstná rodina, v ktorej je úcta, bezpečie, objatia, prirodzenosť a radosť, spoločné plány a otvorenosť, viem, čo je to byť tým, čo je to úplne normálny a obyčajne neobyčajný život, čo je to mať sa pokojne a spokojne…,” uzavrela krásne vyznanie plné vďačnosti i osobitého humoru, na aký sme už u Kristíny všetci zvyknutí.

Tormová
Fotka zo svadby Tormovcov

tormova

Zdroj: Instagram/kristina.tormova | Foto: Instagram/kristina.tormova, tvjoj