Presne v deň svojich menín, a teda 19. januára, sa známa exfarmárka podelila s fanúšikmi o sladké tajomstvo. Najväčšie priania Sáry Adamčíkovej do nového roku sa splnilo a kráska sa už čoskoro stane mamou.

Sárino tehotenstvo nie je úplná prechádzka ružovou záhradou. Ako prezradila na Instagrame, sem-tam ju potrápia aj horšie chvíle. ,,Keď tu proste nie som, tak mi je zle a nedokážem proste so sebou žiť,“ vysvetlila fanúšikom dôvod svojej neaktivity.

Nakoľko brunetku z Oravy sleduje podľa jej prieskumu prekvapivo viac ako 1600 tehuliek, Sára dostáva ohľadom tehotenstva rôzne otázky, ktoré sa týkajú i jej nevoľností. ,,Nesmiem ostať vyhladovaná. Proste vôbec ani na chvíľu. Musím jesť pravidelne, musím jesť dostatočne veľa, pretože akonáhle sa nenajem dostatočne dobre a ostanem hladná, ja si to možno neuvedomujem, alebo nechcem jesť, lebo mi to nejde dole krkom, tak sa mi stáva presne to, že sa ráno zobudím s nevoľnosťou,“ podelila sa o svoje skúsenosti fitnesska.

Samozrejme, kráska, ktorej bruško sa už postupne zaguľacuje, upozorňuje, že to nemusí fungovať u každej ženy rovnako. Jej však s bojom s nepríjemnými stavmi pomáha práve jedlo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sarik_adamcikova