Speváčka Rihanna patrí nielen k najbohatším, ale aj najkrajším ženám na svete. Svojím telom dráždila fanúšikov od začiatku kariéry, ktorú odštartovala už ako 17-ročná. A z úsporných outfitov nemieni upustiť ani počas vyššieho štádia tehotenstva. 

Koncom januára hviezda z Barbadosu šokovala fanúšikov, keď médiá obleteli jej zábery s rastúcim bruškom. Paparazzi Rihannu zachytili v extravagantnej ružovej bundičke. Už vtedy mnohí ľudia nad „tehotenským“ outfitom zalamovali rukami, a to ešte nevedeli, ako sa mieni Riri vyštafírovať nabudúce.

Začiatkom marca sa v Paríži uskutočnila prehliadka značky Dior, kde na seba všetku pozornosť strhla práve známa speváčka. Budúca mamička totiž na udalosť zavítala v priesvitnej sukni vytiahnutej pod prsia, v ktorej nechala vyniknúť čipkovanú podprsenku a tango nohavičky. Aby čokoládová kráska nepôsobila príliš holo, prehodila si cez seba kabát a obula vysoké čižmy. Pri každom kúsku zvolila čiernu farbu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie hviezda vykročila do ulíc v outfite, ktorý zase raz viac odhaľoval ako zahaľoval. Úsporný vŕšok a ešte úspornejšiu koženú sukňu opäť doplnila tmavými koženými čižmami a veľkou koženou bundou. Nuž, Rihanna by si v obchodoch pre tehuľky asi nevybrala.😁

Tehotnú Rihannu v odvážnych outfitoch si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/badgalriri, people, YouTube, Twitter