Exfarmári Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko tvoria pár už rok. Po krátkej prestávke vo vzťahu vyzerajú obaja ešte zamilovanejšie ako predtým, o čom svedčí aj ich najnovšia spoločná fotografia.

Dvojica na snímke pózuje v Poprade, kde si bok po boku vychutnávajú sviatočnú atmosféru. ,,Milujem svoj život! Vždy som snívala o nejakom živote, a o nejakom chlapovi. Vysnívaného chlapa mám, a život sa už uberá presne tým smerom, ktorým chcem. Ďalší rok je pomaly v ťahu, veľa nových tvárí, veľa nádherných zážitkov. Nie je všetko ružové, ale bez toho by to nebolo ono. Majte sa radi a šírte krásnu energiu! A tá krásna energia si Vás nájde,“ píše s láskou Rebi.

rebeka a heno

Pod zamilovaným príspevkom sa stretli ľudia, ktorí namiesto komplimentov na triko milého mladého páriku upozorňovali na bruško sympatickej krásky a doslova od nej požadovali odpoveď na otázku, či je v požehnanom stave.

heno a rebeka

Exfarmárka sa spočiiatku k zvedavým dotazom vyjadrovať nechcela, a tak ju jedna z jej sledovateliek nazvala dôležitou paničkou. Populárnej influencerke však praskli nervy. ,,Ja už keď vidím otázky ohľadom dieťaťa, dvíha sa mi tlak, lebo rok sme spolu a rok prij*bané otázky dookola. Len by som Vám chcela, ženám tupým, pripomenúť zopár vecí (samozrejme, len hentaké indivídua). Je neslušné sa pýtať ostatných žien na vek, a po druhé, na to, kedy kde ako prečo začo načo bude dieťa,“ Rebeka vo svojich instastories upozornila ľudí na taktnosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ženy trpia rôznymi ťažkosťami a nemôžu ani za Boha otehotnieť a vy, jeb*iny, s prepáčením, to budete nonstop vyhadzovať na oči. Chudým budete rozprávať nech žerú viac a tučným nech žerú menej. Neviete, čím si žena prechádza, tak už buďte trošičku ľudské a komentáre si nechajte pre seba a svojich spolubývajúcich,“ rozhorčila sa bývalá účastníčka markizáckej reality šou – tá komentáre ohľadom bruška vymazala.

Foto/Zdroj: Instagram/rebihlavata