Presne minulý rok o takomto čase ovládol kiná po celom svete filmový trhák A star is born Zrodila sa hviezda a rovnako tak balada Shallow, z ktorej sa stal okamžite obrovský hit. Doposiaľ sa už o jeho cover verziu pokúšalo množstvo interpretov vrátane tých slovenských, no najvernejšej verzie sme sa dočkali až včera večer v šou Tvoja tvár znie povedome.

Dokonalé kostýmy, dokonalá scéna, dokonalé vystúpenia – to všetko nám včera večer na obrazovkách Markízy ponúklo osem súťažných vystúpení. Avšak ako to už býva ku koncu šou Tvoja tvár znie povedome zvykom, i tentokrát prišla na záver parádna čerešnička na torte, a to v podaní bývalých účastníkov projektu – hercov Mirky Partlovej a Juraja Loja.

Už počas minulého kola či upútaviek bolo avizované, že sa tehotná blondínka so svojím fešným kolegom na malú chvíľu premenia na aktuálne jedných z najslávnejších celebrít Lady Gagu a Bradleyho Coopera. Kostyméri a maskéri sa tak postarali o to, že sa Mirka s Jurajom stali vernými kópiami filmových partnerov z ich oscarového vystúpenia, pričom slovenskí dvojníci skutočne predviedli číslo hodné hollywoodskych hviezd – husia koža nemohla chýbať!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lady Gaga, Bradley Cooper – Shallow

Mirka Partlová a Juraj Loj – Shallow

Zdroj/Foto: TV Markíza, YouTube, Instagram/tvojatvarzniepovedome