Jedna z najkrajších slovenských herečiek, ktorá kedysi bojovala aj o titul Miss, už svoje tehotenstvo neskrýva. Radostné očakávanie Natalie Germani však prekazil nepríjemný zdravotný problém, dokonca ju priviedol až na nemocničné lôžko.

Pred pár týždňami prenikla na verejnosť informácia o tom, že by mala slovenská herečka Natália Germani nosiť pod srdcom svoje prvé dieťatko. Ako sa po čase ukázalo, nešlo len o fámy – kráska, známa napríklad zo seriálov Panelák, Hotel či Oteckovia, sa už totiž aktuálne pýši rastúcim bruškom, v ktorom sa ukrýva malé dievčatko.

Zo šťastného obdobia však 26-ročnú plavovlásku vytrhli zdravotné ťažkosti, konkrétne kolika obličky. Po tom, ako Natália skončila v nemocnici, sa tak rozhodla pred daným problémom varovať aj ostatné tehotné dámy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Tehotné kamošky, ak vás pichá v oblasti krížov, treba ísť určite k doktorovi. Ja som to trošku zanedbala, myslela som si, že ma len ťahá chrbát a dnes sa mi to takto vrátilo,” z nemocnice sa posťažovala budúca mamička, ktorá našťastie všetkých ubezpečila, že je jej dcérka v poriadku. Natália, prajeme skoré uzdravenie!

Zdroj/Foto: Instagram/nataliagermani