Najznámejšia slovenská europoslankyňa Monika Beňová sa približne na jeseň tohto roku stane dvojnásobnou maminou. Vo veku 52 rokov plánuje porodiť dcérku Leu, pričom s otcom bábätka sa pred objektívmi dobrovoľne vôbec neukazuje. Dvojica však bola najnovšie pristihnutá počas rutinnej prehliadky u lekára, kráčajúc ulicou ruka v ruke.  

Očakávanie potomka v zrelšom veku je v našej spoločnosti ešte stále hojne diskutovanou témou. Kým jedna strana je radostnou novinou Moniky Beňovej pohoršená, skupinka druhá poslankyni úprimne drží palce.

monika beňová bruško

Popredná politička sa už viackrát vyjadrila, že svoj vlastný život nenúti žiť nikoho iného, preto žiada o nekomentovanie jej súkromia. A hoci nemá problém s informovaním verejnosti o priebehu tehotenstva, čo sa partnera týka, v tejto oblasti zaryto mlčí.

Konečne sa ukázali ako pár

Ako sa podarilo pred časom zistiť, otcom dievčatka sa má stať 36-ročný advokát Ľubomír Klčo. Aj keď sa budúci rodičia prezentácii v spoločnosti striktne vyhýbajú, na nedávnej návšteve nemocnice až takí opatrní neboli. Portálu Topky.sk sa totiž podarilo zhotoviť niekoľko fotografií, zobrazujúcich Beňovú s mladším priateľom cestou na prehliadku, pričom sa od seba ani na sekundu nepohli.

Prominentná tehuľka dokonca podala nečakané vyjadrenie, keďže užší kontakt s médiami odmieta. ,,Mám byť v kľudovom režime, nariadil mi to aj doktor,“ objasnila Monika, ktorá sa snaží napriek akejkoľvek kritike okolia zachovať si chladnú hlavu a odstup s cieľom neohroziť vyvíjajúce sa dieťatko v brušku.

Zábery Moniky Beňovej s priateľom nájdete —TU—

Monika Beňová

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Monika Beňová, Instagram/Monicabenova