A je to vonku! Jedna z najkrajších českých speváčok a aktuálna porotkyňa nastávajúcej série šou Superstar potvrdila šíriace sa fámy o tehotenstve. Monika Bagárová sa presne na prvý sviatok vianočný podelila o najkrajšiu životnú novinku, k čomu neváhala pripojiť dojemnú rodinnú fotografiu.

Známa interpretka už viac ako rok tvorí pár s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom a od začiatku je jasné, že medzi dvojicou pretrváva výnimočne silná iskra. 25-ročná kráska sa tak v poslednej dobe stala terčom klebiet o ukrývaní sladkého tajomstva, čo však celé týždne zaryto popierala. Speváčka si zjavne túžila uverejnenie radostnej správy ponechať na vzácnu príležitosť, akou sú vianočné sviatky, dýchajúce láskou, harmóniou a pokojom.

Monika Bagárová priateľ

Monika si zapózovala po boku milujúceho partnera, držiac v ruke snímku z ultrazvuku, pričom už na prvý pohľad je jasne vidieť vykúkajúce bruško, naznačujúce, že brunetka má prvé mesiace v „druhom stave“ už za sebou.

,,10 rokov ste tu so mnou, ste súčasťou môjho života a ja si vašu priazeň neuveriteľne vážim. Preto som sa nesmierne tešila, až sa s vami budem môcť podeliť o to najkrajšie v mojom živote. Budem MAMOU!“ Bagárová sa emotívne prihovorila k fanúšikom, dodávajúc, že sa spolu s budúcim oteckom cítia byť týmto darom požehnaní. Dvojici srdečne blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Bagárová mamou

Zdroj|Foto: Instagram/bagarovamonika