Bývalá hviezda markizáckej reality šou Farma Lucia Mokráňová tehotenstvo tajila, pokým to len bolo možné. Keďže sa rastúce bruško dlho skrývať nedá, musela s pravdou von, čo si na jej adresu vyžiadalo nejeden neľútostný komentár. Okrem odsudzovania kvôli tomu, že sa do splodenia potomka vrhla po veľmi krátkej známosti, prichádzajú na rad i poznámky ohľadne výzoru. Plavovláska si servítku pred ústa nekladie a pre neprajníkov si pripravila rázny odkaz!

Úspešná influencerka sa už niekoľko mesiacov raduje z pocitu, na aký sa vraj tešila celý život. Onedlho bohatému podnikateľovi Martinovi Majdákovi totiž porodí prvé spoločné dieťatko a hoci si spočiatku osobnú informáciu nechávala len pre seba, dnes tehotenské krivky hrdo vystavuje na obdiv.

Lucia Mokranova priatel

Keďže je Mokráňová známou fitneskou, mnohí zvedavci si už niekoľko týždňov dozadu lámali hlavu nad tým, prečo sa blondínka odrazu prestala vyskytovať na pravidelných tréningoch. Po tom, ako vyplávala na povrch správa o radostnom očakávaní bábätka, sa tak strhla lavína komentárov, reagujúcich na jej pribúdajúce kilá a prirodzene sa meniaci vzhľad.

Lucia Mokráňová insta ,,Ľudia sa ma pýtali, čo mi je, že prečo necvičím, nikde nechodím atď. Toto bol hlavný dôvod. Veľa žien mi písalo, ako sa cítim, keď priberám. Ja? Výborne, pretože viem, že všetko ide tak, ako má,” Lucia všetkých ubezpečuje, že prvé tehotenstvo prebieha v absolútnom poriadku, no utrúsené dotazy o postave žien v radostnom očakávaní ju vytáčajú do vývrtky.

,,Príde mi strašne drzé, ak vás niekto nepozná a hovorí vám, že či ste nepribrali. Súdia vás, rozprávajú o vás, ako vyzeráte, pričom ani nepoznajú váš zdravotný stav. Veľa žien mi písalo, že ľudia sa im smejú alebo ich ohovárajú, že v tehotenstve veľa pribrali. Dala by som každému facku, ak toto niekto vypustí z úst. Každá žena je iná, každé telo reaguje inak,” budúca mamina sa zastáva i ostatných predstaviteliek nežného pokolenia, keďže žiadna tehuľka nemôže za to, že sa jej telesné proporcie kvôli vynoseniu dieťatka od základov zmenia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/luciamokranova