Tento rok sa v šou Svadba na prvý pohľad podarilo expertom na lásku nájsť pár, ktorý dokázal harmonicky fungovať aj napriek obrovskej diaľke. Dnes je už známe, že profesionálny hokejista svoju kariéru v Anglicku zavesil na klinec a nasťahoval sa k Monike do Bratislavy. Medzičasom sa však spoločne pozreli aj na miesto, kde to celé začalo. 

Bonusový diel romantickej zoznamky pod názvom Stále spolu fanúšikom ukazuje, ako sa dobrodincom z relácie darí po jej ukončení. Nikoho určite neprekvapí, že to medzi Monikou a Michalom stále poriadne iskrí.

Vo vyššie zmienenej epizóde hrdličky navštívili malebný kraj, kde sa naslepo stretli po prvýkrát, aby si vtedy ešte ako cudzinci povedali ÁNO. Nostalgicky si boli spoločne obzrieť aj ich apartmán – tam potetovaný Popradčan svoju partnerku preniesol cez prah romanticky na rukách. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Aká si ťažká po svadbe… Čo si tehotná?“ zasmial sa s Monikou v náručí fešný športovec. ,,Ty si!“ odvetila so širokým úškrnom atraktívna blondínka. Zmysel pre humor je jednoznačne niečo, čo má zaľúbená dvojica spoločné!

Foto/Zdroj: Voyo, Instagram/fejosko/monika_marincakova